Facebook
Twitter
Woensdag 2015-04-08
Vlaams Kampioenschap Jeugd 2015

Op maandag 6 april werd het Vlaams kampioenschap georganiseerd voor de jeugd. 80 spelers en speelsters hadden zich ingeschreven om te strijden voor de felbegeerde titel in de gloednieuwe petanquehal te Dilbeek.
 
MINIEMEN
Bij de miniemen werd er gespeeld in doublette ( een team bestaat dan uit 2 personen ).
 
Resultaat :
Vlaams Kampioen : Vic Wollants & Sibren Carlier
2de : Emma De Valck & Arnaud Sterckx
3de : Matice Cortvriend & Leander De Maertelaere
4de : Hélène Den Tandt & Joppe Deschamps
5de : Valentin Mabille & Madison Coisne
6de : Yoran Bens & Mats Vanden Eynde
7de : Keanu Nielandt & Cian Vermont
 
CADETTEN
Deze categorie werd afgewerkt in triplette ( 3 personen per team ).
 
Resultaat :
Vlaams Kampioen : Dries Wollants & Ebbe Vanden Eynde & Emile Den Tandt
2de : Siemen Claes & Jarno Niewinckel & Nick Thomas
3de : Margaux Troch & Kimberly Thomas & Lorenzo Presutti
4de : Chelsea Van Hul & Akira Nielandt & Gregory Thysbaert
5de : Xandres Vermont & Sam Dassonville & Renzo Ielegems
6de : Dennis De Rore & Marie Seron & Maxime De Moor
 
JUNIOREN
5 triplette ploegen namen deel in deze categorie.
 
Resultaat :
Vlaams kampioen : Dion De Smet & Thijs Deneir & Gianni Lekeux
2de : Lennert Daniels & Matthew Bens & Thomas Bens
3de : Kyano Van Meirhaeghe & Ina Renders & Ines Mannaerts
4de : Sacha De Koninck & Stijn Smits & Alicia De Smet
5de : Jordy Seron & Billal El Ouahabi & Benjamin Mabille 
 
BELOFTES
De 11 triplette teams werden verdeel in twee groepen. Na het spelen van de rondes speelden de eerste en de tweede van elke groep tegen mekaar in de halve finale en de finale.
 
De resultaten in de groepen zagen er als volgt uit :
GROEP A
1ste : Jens Gillis & Jente Melis & Ken Meyskens
2de  : Karim D´Heedene & Jons Buyck & Ward Heyerick
3de  : Luc Van Kordelaar & Sebastiaan Dufour & Thomas D´Hondt
4de  : Reini Mertens & Sarah Van Der Wiel & Kevin Van Lent
5de  : Geoffrey Kausse & Bjorn Steylemans & Jordy Kockx
6de  : Brenden Reynaert & Jordi De Meyer & Anthony Tielemans
 
GROEP B
1ste : Thomas Thomas & Diëgo Dumoulin & Tom Mannaerts
2de  : Dieter Verplancke & Jorne Van Hecke & Nicky Kockx
3de  : Glenn De Groof & Robby Van Den Bosch & Bram Peeters
4de  : Cedric Smulders & Bram De Vos & Laura Asselman
5de  : Gregory Kausse & Sam Jonckheere & Limahl Van Laeken
 
HALVE FINALE
Jens Gillis & Jente Melis & Ken Meyskens - Dieter Verplancke & Jorne Van Hecke & Nicky Kockx ( score : 13 - 10 )
Karim D´Heedene & Jons Buyck & Ward Heyerick - Thomas Thomas & Diëgo Dumoulin & Tom Mannaerts ( score : 13 - 9 )
 
FINALE
Jens Gillis & Jente Melis & Ken Meyskens - Karim D´Heedene & Jons Buyck & Ward Heyerick ( score : 6 - 13 )
 
RESULTAAT
Vlaams Kampioen : Karim D´Heedene & Jons Buyck & Ward Heyerick
2de : Jens Gillis & Jente Melis & Ken Meyskens
3de : Thomas Thomas & Diëgo Dumoulin & Tom Mannaerts 
         Dieter Verplancke & Jorne Van Hecke & Nicky Kockx
 
Bekijk alle uitslagen en onze foto´s.
 
 
Hoe wordt een VK gespeeld ?
Zoals het ieder kampioenschap betaamt, bestaat er voor het VKJ eveneens een reglement. Bekijk het hier
 
 
  • Tui 150x
  • jartazi
  • Tui
  • jartazi 150x25
  • Tui
De Petanque Federatie Vlaanderen VZW heet u welkom.
Algemeen
Extra
Contacteer ons
Petanque Federatie Vlaanderen VZW
Zuiderlaan 13
9000 Gent (BE)
info@pfv.be
© 2012-2021 Petanque Federatie Vlaanderen VZW | Privacy
Produced by NetQue: E-Business Solutions